Кошик
15 відгуків
+380506599498
Контакти
ТОВ Конвеєр Біз
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380456373610
+380506599498Юлія
+380456379454
Юлія Бондарчук
УкраїнаКиївська областьБіла ЦеркваБелая Церковь, ул. Молодежная 25
Мапа

Изготовление пластмассовых и резиновых деталей по чертежу

У нас Ви можете замовити  гумові чи пластмассові вироби за Вашим зразком, кресленням чи малюнком. Ми Вам допоможемо зорієнтуватись в матеріалах і конструкції нових виробів, чи визначити ці параметри у вживаних, які Вам потрібно повторити. Беремо на себе весь комплекс робіт, від виготовлення оснастки до готового виробу. Беремся за партії від однієї шт, якщо Вас задовільнить вартість. Вартість і строки Ви будете знати до того  як прийматимете рішення про замовлення. 
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Пластмассовые изделия

Изготавливаем пластмассовые изделия по чертежу или рисунку заказчика.Можна прислать образец детали.Сначала изготавливается пресс-форма и на ней потом уже деталь.Можем изготавливать небольшыми партиями по заявкам заказчика.Индивидуальная система подхода по работе с клиентами.Сфера применения деталей различная .Можем изготавливать детали для замены дорогих импортных деталей или изделий из доростоящих материалов на более подходящие по цене .

Имеется большой опыт по изготовлению новых изделий заказчиков для внедрения их на рынке , конфиденциальность гарантируем.

Производитель РТИ и пластмассовых изделий. Поможев Вам выбрать оптимальную запчасть или комплектацию. При необходимости, организуем для Вас изготовление партии или серии запчастей с резиной или пластмассой.